• (+48) 795-003-791
  • 12:00 do 20:00

O MNIE

Home / O MNIE

O MNIE

KILKA SŁÓW O BIG APPLE

Cześć, nazywam się Małgorzata Tagoe i miło mi powitać Cię na stronie Big Apple – studio języka angielskiego – miejscu, które powstało z potrzeby dzielenia się moją pasją komunikacji w języku angielskim.

Kiedy zaczęłam uczyć się angielskiego w szkole podstawowej, naprawdę chciałam nauczyć się mówić w tym „fajnym języku”, ale mijały lata i wciąż miałam problem ze zbudowaniem jednego zdania. Zaczęłam intensywnie pracować nad angielskim i wreszcie udało mi się osiągnąć cel dzięki mojej własnej determinacji i pomocy fantastycznych nauczycieli na prywatnych lekcjach.

Po ukończeniu filologii angielskiej spełniłem moje największe marzenie i pojechałem do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć ten niesamowity kraj i spróbować swoich umiejętności językowych w praktyce. Odkryłam, że wszystko jest możliwe, jeśli powoli i cierpliwie dąży się do celu. Teraz wiem, że nauka angielskiego nie musi być ciężką orką, ale przyjemnością, zabawą i czymś całkiem logicznym. Chcę dzielić się tą dobrą nowiną z każdym z moich uczniów: mówienie po angielsku może być dla Ciebie czymś bardzo realnym!

W Big Apple przygotowałam szeroki zakres lekcji indywidualnych i grupowych (patrz KURSY ). Możesz rozpocząć naukę na najwcześniejszym etapie rozwoju. Dla kilkumiesięcznych maluszków przygotowałam zajęcia z czytaniem bajek i piosenkami. To będzie świetna zabawa! Nigdy nie jest za późno na naukę 😉 Uwielbiam uczyć dorosłych, ponieważ nie ma większej radości niż zobaczenie osoby przełamującej bariery i komunikującej się w nieznanym wcześniej języku.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą uczyć się angielskiego – małych i dużych! Jeśli nie możesz znaleźć niczego dla siebie w ofercie – zadzwoń do mnie lub napisz maila, na pewno postaramy się coś wymyślić.

Do zobaczenia ☺
Małgorzata Tagoe