• (+48) 795-003-791
  • 12:00 do 20:00

FAQs

Home / FAQs

PYTANIA OGÓLNE

Big Apple oferuje szeroki zakres kursów z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz usług korekty i tłumaczenia. Zachęcam do zapoznania się z ofertą w sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Maksymalna liczba osób w grupie wynosi 6. Taka ilość zapewnia pełen komfort uczenia. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Rozumiem, że z przyczyn często niezależnych od Ciebie możesz się spóźnić. Wtedy postaramy się maksymalnie wykorzystać ustalony wcześniej czas, który nam pozostał.

Jeśli są to zajęcia indywidualne postaramy się je odpracować w najbliższym możliwym terminie dogodnym dla nas obojga. W przypadku zajęć grupowych nie ma możliwości odrabiania. Postaraj się poinformować mnie o swojej nieobecności jak najszybciej.

Na początku kursu wspólnie zdecydujemy, czy wolisz korzystać z podręcznika, wydruków, czy po prostu uczyć się i mówić po angielsku bez książki. Jedynie zakup podręcznika wiążę się z dodatkowym kosztem. Pozostałe materiały są przygotowywane przeze mnie.

PŁATNOŚĆ

Lekcje prywatne kosztują 40 zł za 60 minut zajęć. Płatne są z góry za miesiąc nauki. Po każdym kolejnym miesiącu można zrezygnować z kursu KURSY. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Zajęcia w parze kosztują 30 zł za 60 min. zajęć od osoby. Zajęcia w małej grupie 3-6 osobowej kosztują 25 zł za 60 min. zajęć od osoby. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć trwających 90 min. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Płatność jest dokonywana za każdy miesiąc z góry przed rozpoczęciem zajęć.

Akceptuję gotówkę i przelew bankowy jako formy płatności.

REZYGNACJA

Tak, można zrezygnować z kursu w każdej chwili, ponieważ płatności dokonuje się za miesiąc z góry. Jedynie opłata miesięczna nie podlega zwrotowi np. Jeśli zapłacisz za październik z góry i w połowie miesiąca chcesz zrezygnować nie otrzymasz zwrotu za pozostałe zajęcia w październiku, ale od listopada nie jesteś zobowiązany do żadnej płatności.