• (+48) 795-003-791
  • 12:00 do 20:00

PYTANIA

Home / PYTANIA

PYTANIA OGÓLNE

Big Apple oferuje szeroki zakres kursów z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz usług korekty i tłumaczenia. Zachęcam do zapoznania się z ofertą w sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Maksymalna liczba osób w grupie wynosi 6. Taka ilość zapewnia pełen komfort uczenia. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Rozumiem, że z przyczyn często niezależnych od Ciebie możesz się spóźnić. Wtedy postaramy się maksymalnie wykorzystać ustalony wcześniej czas, który nam pozostał.

Nie ma możliwości odrabiania opuszczonych zajęć. Ze względu na pełen grafik nie jestem w stanie umawiać dodatkowych terminów. W przypadku, jeśli zajęcia przepadają z winy lektora pod koniec miesiąca następuje zwrot kosztów za lekcję, która się nie odbyła.

Na początku kursu wspólnie zdecydujemy, czy wolisz korzystać z podręcznika, wydruków, czy po prostu uczyć się i mówić po angielsku bez książki. Jedynie zakup podręcznika wiążę się z dodatkowym kosztem. Pozostałe materiały są przygotowywane przeze mnie.

Rozumiem, że w Twoim życiu mogą zdarzyć się nieoczekiwane zmiany np. tryb pracy, plan lekcji czy grafik innych zajęć dodatkowych. Postaramy się wtedy zrobić wszystko, aby dopasować inny dogodny dla Ciebie termin, jednak możliwości zmiany terminu są dość ograniczone ze względu na mój pełen grafik pracy.

Tak- umowa krótkoterminowa obowiązująca miesiąc i automatycznie przedłużająca się o każdy kolejny miesiąc, jeśli nie zrezygnujesz z zajęć. Dzięki umowie Ty masz gwarancję, że Twój termin zajęć jest zabezpieczony i jest on wyłącznie dla Ciebie, a ja wiem, że traktujesz nasz czas poważnie. WAŻNE! Umowa nie jest podpisywana ani na rok, ani na semestr a jedynie na 1 miesiąc- możesz zrezygnować w każdej chwili z miesięcznym wypowiedzeniem.

Tak. Wpisowe jest jednorazowe i wynosi 50 zł. Dlaczego? Zainteresowanie zajęciami jest bardzo duże. Aby upewnić się, że uczeń jest poważnie zainteresowany zajęciami, a nie tylko blokuje miejsce innym stworzyłam wpisowe oraz umowę, o której możesz przeczytać w poprzednim pytaniu. Opłata za pierwszy miesiąc zajęć zostaje automatycznie pomniejszona o kwotę wpisowego. Natomiast w przypadku rezygnacji przed rozpoczęciem zajęć opłata nie podlega zwrotowi.

Przykro mi, jeśli grafik był już zapełniony i nie udało Ci się zakwalifikować w terminie, w którym chciałeś. Pamiętaj, że jest lista rezerwowa na którą kolejno wpisuję każdego kto chce się dostać na zajęcia. Czasami zdarza się, że ktoś zrezygnuje, bo np. kończy szkołę, zmienia miejsce zamieszkania. Wtedy kontaktuję się z kolejnymi osobami z listy rezerwowej. Zawsze też możesz zadzwonić i zapytać czy coś się wkrótce zwolni.

Aby zajęcia online przebiegały gładko i bez zakłóceń rekomenduję poniższe wytyczne:
1. konto Skype
2. mikrofon, który umożliwi nam rozmowę
3. głośniki
4. kamerka i dobrze oświetlone pomieszczenie
5. przynajmniej 8 GB pamięci RAM, aby komputer działał sprawnie podczas otwierania różnych programów jednocześnie (o pamięci RAM możesz przeczytać tutaj: RAM )
6. program Adobe Reader do odczytywania plików pdf ( ADOBE )
7. program Word do odczytywania dokumentów (lub inna darmowa wersja np. Open Office, Libre Office, Google Doc.)
8. dobre połącznie internetowe o prędkości min. 10 MB (możesz je przetestować na tej stronie: FAST )
9. drukarka- nie jest wymagana, ale czasami może Ci być wygodniej, aby wydrukować ćwiczenia i je wykonać na papierze


PŁATNOŚĆ

Zajęcia indywidualne podlegają opłacie miesięcznej za cały miesiąc zajęć z góry i jest to kwota 240 zł (1h w tygodniu). Częstotliwość zajęć może się różnić w zależności od tego jak wypadają ferie lub święta narodowe ustawowo wolne od pracy. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Zajęcia w parze podlegają opłacie miesięcznej za cały miesiąc zajęć z góry i jest to kwota 200 zł od osoby (1h w tygodniu). Zajęcia w małej grupie 3-6 osób podlegają opłacie miesięcznej za cały miesiąc zajęć z góry:
grupa 3 osobowa: 160 zł/os. miesięcznie (1h w tygodniu)
grupa 4 osobowa: 140 zł/os. miesięcznie (1h w tygodniu)
grupa 5 osobowa: 120 zł/os. miesięcznie (1h w tygodniu)
grupa 6 osobowa: 100 zł/os. miesięcznie (1h w tygodniu)
Częstotliwość zajęć w miesiącu może się różnić w zależności od tego jak wypadają ferie lub święta narodowe ustawowo wolne od pracy. Po zapisaniu się na kurs uczeń otrzyma kalendarz zajęć na najbliższe 6 miesięcy zajęć. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć trwających 90 min. Proszę przejść do sekcji KURSY aby uzyskać więcej informacji.

Płatność jest dokonywana za każdy miesiąc z góry przed rozpoczęciem zajęć.

Przelew bankowy.


REZYGNACJA

Tak, oczywiście można zrezygnować z kursu w każdej chwili, ponieważ płatności dokonuje się za miesiąc z góry. Jedynie opłata miesięczna nie podlega zwrotowi np. jeśli zapłacisz za październik z góry i w połowie miesiąca chcesz zrezygnować nie otrzymasz zwrotu za pozostałe zajęcia w październiku, ale od listopada nie jesteś zobowiązany do żadnej płatności.